iso-poland.pl

Księgi wieczyste Olsztyn

Do kancelarii notarialnych klienci zgłaszają się zazwyczaj mając już z góry określone potrzeby, gdy określone osoby, kontrahenci czy obowiązujące powszechnie przepisy wymagają poświadczenia notarialnego dla danych dokumentów – zapewniających oficjalnie z największą pewnością o wiarygodności i prawidłowości. Posiadając pełne wykształcenie i uprawnienia w zawodzie, notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska przyjmuje w swojej kancelarii przy ulicy 1 Maja w Olsztynie klientów zaangażowanych w handel nieruchomościami i inne kwestie dotyczące przenoszenia czy dzielenia praw własności do mieszkań, spółki potrzebujące przygotowania umów czy np. protokołów, a także osoby planujące przygotować testament albo przyjąć czy odrzucić określony spadek.

Profesjonalne przygotowanie aktów notarialnych

Forma aktu notarialnego jest powszechnie wymagana podczas handlu nieruchomościami, tak więc umowy związane z tą dziedziną to jeden z istotnych aspektów działalności olsztyńskiej kancelarii. Dokumenty, które zanieść trzeba do notariusza, to na przykład:

Wszystko to nie będzie problemem dla Małgorzaty Wosik-Paziewskiej, przestrzegającej wysokich standardów zawodowych oczekiwanych od notariuszy. Kancelaria z dużą pewnością pozwoli zadbać o prawidłowo zarejestrowane prawa własności czy księgi wieczyste w Olsztynie.


Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska
1 Maja 5A lok. 42
10-117 Olsztyn

Zobacz także:

Biuro podatkowe Białystok

Biuro podatkowe Białystok

Siła tkwi w zgranym zespole, czyli po co komu impreza integracyjna

Siła tkwi w zgranym zespole, czyli po co komu impreza integracyjna

Kancelaria prawna Łódź

Kancelaria prawna Łódź