iso-poland.pl

Pozycjonowanie w Bydgoszczy

Otwierając stronę internetową z całą pewnością każdy liczy na jej duży sukces. Niestety samo przygotowanie strony oraz umieszczenie jej na serwerze to za mało, aby strona była dobrze widoczna dla wszystkich i przynosiła zamierzone zyski. Często nawet po wielu tygodniach niewiele się zmienia, a wszystko dlatego, że nie zostało wykonane skuteczne pozycjonowanie. Konkurencja pośród stron internetowych jest na tyle duża, że nowe witryny tak naprawdę zupełnie giną w gąszczu innych. Nowoczesne wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, tworzą specjalne skrypty, których zadaniem jest katalogowanie stron i ustawianie ich w ściśle określonej kolejności. Widząc wyniki wyszukiwania po wpisaniu słów kluczowych na samej górze pojawiają nam się strony, które przez roboty wyszukiwarki Google zostały uznane za najbardziej wartościowe. Nasza strona, która nie ma odpowiedniego marketingu, wyświetla się na pewno na dużo dalszych stronach wyników wyszukiwania, przez co mało kto tam dociera.

Firma Grupa Tense z oddziałem w Bydgoszczy może jednak zmienić ten stan rzeczy, przeprowadzając pełny proces związany z pozycjonowaniem. Wszystko zaczyna się od dokonania audytu strony internetowej, a więc analizy nie tylko samej witryny, ale także i konkurencji, z którą będzie trzeba się zmierzyć. W trakcie takiego audytu specjaliści SEO ustalają jaką optymalizację kodu należy wykonać, aby strona była przyjazna wyszukiwarkom, czyli technologicznie spełniała standardy stawiane przez roboty Google. Firma jednocześnie także przekazuje swoim copywriterom do wykonania wartościowe treści na stronę. Jest to bardzo ważne. Wartościowa treść nie tylko zwiększa pozycję strony w wynikach wyszukiwania, ale także czyni ją popularniejszą, gdyż internauci chętniej taką witrynę odwiedzają. Po wykonaniu optymalizacji SEO rozpoczyna się proces samego pozycjonowania, który w dużej mierze polega na wypełnieniu Internetu linkami kierującymi do pozycjonowanej strony.

Profesjonalne pozycjonowanie to proces skomplikowany, wymagający wiedzy oraz dużego doświadczenia. Źle prowadzona kampania SEO może bowiem spowodować efekt odwrotny niż zamierzony. Grupa Tense zatrudnia jednak świetnych specjalistów, którzy profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i na pewno odpowiednio przeprowadzą cały proces.


Grupa TENSE sp. z o.o. sp.k.
Bernardyńska 13/101
85-029 Bydgoszcz
tel. 52 522 22 75

Zobacz także:

Pozycjonowanie stron za granicą – co warto wiedzieć?

Pozycjonowanie stron za granicą – co warto wiedzieć?