iso-poland.pl

Psychiatrzy w Warszawie

W momencie, gdy poczujesz, że już dłużej nie dasz rady, że życie zaczęło Cię przerastać, nie zwlekaj dłużej. Umów się na wizytę do specjalisty, który doradzi Ci co zrobić, aby odzyskać równowagę psychiczną. Otaczający nas świat, czasy, w których przyszło nam żyć, nie należą do łatwych. Ciągły pośpiech, wiele obowiązków – praca, szkoła, dom, rodzina sprawiły, że znalazłeś się w takim punkcie swojego życia, iż masz wrażenie, że dłużej nie wytrzymasz. A może już od dawna męczą Cię lęki, które nie pozwalają swobodnie oddychać, kołatanie serca sprawia, że niemal mdlejesz, a presja otoczenia jeszcze bardziej pogłębia Twój stan. Czujesz się taki bezradny, a nawet niepotrzebny. Może dotarłeś do miejsca, gdzie zabrakło dalszej ścieżki – wypaliłeś się zawodowo, nienawidzisz swojej pracy, a swoją niechęć przerzucasz na otoczenie – rodzinę i znajomych. Twoim problemem może również depresja. Przyczyna, która może do takiego stanu doprowadzić, jest niejedna.Gdy niedobry stan nie mija...Nie czekaj, aż ten stan po prostu minie, bo nie minie. Będzie tylko gorzej. W INZPiRO w Warszawie działają psychiatrzy, psycholodzy i psychoterapeuci. Posiadają oni odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje. Korzystając z własnego doświadczenia zbieranego przez lata praktyki w zawodzie, potrafią skutecznie pomagać swoim pacjentom. Czasami potrzebna jest zwykła rozmowa, czasami należy zdecydować się na leczenie farmakologiczne. Specjaliści z INZPiRO doskonale wiedzą, jak w danym przypadku postąpić.W ofercie INZPiRO znajdziesz:

Jeśli mieszkasz w Warszawie i szukasz dobrego psychiatry, psychologa bądź psychoterapeuty, umów się na wizytę do Instytutu Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości z siedzibą w stolicy. Więcej na http://psychoterapeuci.pl. Pamiętaj, że prosić o pomoc to żaden wstyd. Najważniejsze jest to, abyś odzyskał sens życia.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

Terapia falą uderzeniową - Bielany

Terapia falą uderzeniową - Bielany

Venaseal - Poznań

Venaseal - Poznań

Wózko wanna - praktyczne rozwiązanie kąpielowe

Wózko wanna - praktyczne rozwiązanie kąpielowe

Pożegnać zmarszczki

Pożegnać zmarszczki

Dopalacze - skutki uboczne

Dopalacze - skutki uboczne